Echipa

Vasile Vasiliev

Vasile Vasiliev

Director de țară
vasile.vasiliev@caritas.cz

Anastasia Vasiliev - Copy

Anastasia Vasiliev

Coordonator de programe
anastasia.vasiliev@caritas.cz

MANAGEMENTUL PROIECTELOR

Galina Bujor

Galina Bujor

Manager de proiecte
galina.bujor@caritas.cz

Andrij Dicht'aruk

Andrij Dicht'aruk

Ofițer de proiect
andrij.dichtaruk@caritas.cz

 
Cristina Rogojina

Cristina Rogojina

Manager de proiect
cristina.rogojina@caritas.cz

 
Alexei Grajdian

Alexei Grajdian

Ofițer de proiect
alexei.grajdian@caritas.cz

Anatol Donu

Anatol Donu

Ofițer de proiect
anatol.donu@caritas.cz

Elena Rapida

Elena Repida

Asistent de proiect
elena.repida@caritas.cz

Marian Onică

Marian Onică

Ofițer de proiect
marian.onica@caritas.cz

FINANȚE

 
Tatiana Tudos

Tatiana Tudos

Coordonator financiar / Contabil
tatiana.tudos@caritas.cz

Tatiana Popovici

Tatiana Popovici

Asistent financiar
popovici.tatiana@caritas.cz

MEAL

Mihai Nani

Mihai Nani

Coordonator MEAL
mihai.nani@caritas.cz

Ana Zincov

Ana Zincov

Asistent MEAL
ana.zincov@caritas.cz

Olena Solchinina

Olena Solchinina

Mariana Novac

Mariana Novac

Dumitru Rață

Dumitru Rață

 

COMUNICARE

Natalia Seremet

Natalia Șeremet

Coordonator de comunicare
natalia.seremet@caritas.cz

Adrian Petcu

Adrian Petcu

Asistent de comunicare
adrian.petcu@caritas.cz

 

PROCURĂRI și LOGISTICĂ

Anastasia Chistol

Anastasia Chistol

Ofițer de procurări
anastasia.chistol@caritas.cz

Vadim Adajuc

Vadim Adajuc

Ofițer de logistică
vadim.adajuc@caritas.cz

Irina Adajuc

Irina Adajuc

Asistent de logistică
irina.adajuc@caritas.cz

ADMINISTRARE

Maria Corcimariuc

Maria Corcimariuc

Asistent administrativ
maria.corcimariuc@caritas.cz

Marina Onica

Marina Onica

Ofițer resurse umane
marina.onica@caritas.cz

Gheorghe Tarchila

Gheorghe Tarchila

Șofer